Ak pre vás bežné oplotenie nie je ničím zaujímavé, použite systém Betafence, ktorý vďaka svojmu charakteru váš pozemok odlíši od ostatných. 

Gabióny vyrobené z panelov Zenturo môžete doplniť akýmkoľvek materiálom tak, aby stena zapadla k charakteru vášho pozemku a priťahovala tak pozornosť. Napríklad váš dom v blízkosti lesa môže byť oplotený stenou vyplnenou kmeňmi stromov či kameňmi. Vonkajší bazén bude vyzerať perfektne v kontraste s gabiónovou stenou vyplnenou kameňmi alebo bambusom. Industriálna architektúra potom bude v perfektnej harmónii so stenou z panelov Zenturo vyplnenou recyklovaným sklom.

Pásy, pixely, gabiónové steny
Pokiaľ sa vám koncept gabiónovej steny páči, ale preferujete skôr priehľadné oplotenie, môžete upevniť gabióny k akejkoľvek časti oplotenia – napríklad k časti, ktorá oddeľuje váš pozemok od rušnej ulice. Ako zvyšné oplotenie môžete použiť ohromujúce panely Zenturo, ktoré môžu byť originálne vyplnené oceľovými pásmi Perfo či plastovými pásmi Flexo. Na vytvorenie jedinečného charakteru pozemku si môžete vybrať tiež pixely, ktorými je možné ľahko vytvoriť zaujímavé geometrické vzory. Vďaka malej šírke je oplotenie vyrobené z gabiónových stien Zenturo vynikajúce dokonca aj pre malé záhrady radových domov.

Alternatíva k nudnosti
Ak hľadáte zaujímavú alternatívu k tradičnému jednotvárnemu oploteniu vyrobenému z tehál, vyberte si gabiónový systém Betafence, ktorý predstavuje originálnu kombináciu plotových panelov a gabiónov.

Stĺpiky a základy vyrobené z prvotriedneho zváraného pletiva môžu byť vyplnené prakticky akýmkoľvek materiálom, ktorý sa hodí k prostrediu a charakteru vášho pozemku (napríklad kamene, kamienky či betón). Ak si želáte, vaše oplotenie môže byť uchytené aj bez základov.

Do gabiónových stĺpikov môžete namontovať tiež svetlá, vďaka ktorým bude vaše oplotenie vyzerať pôsobivo aj po zotmení.

Gabionet systém je kompatibilný so všetkými panelovými plotmi Betafence. V závislosti na vašom vkuse a architektonickom type pozemku, ktorý má byť oplotený, si môžete vybrať klasické (napríklad Bekafor Classic), dekoratívne (napríklad Decofor) či moderné (napríklad Nylofor) panely.

Ako stĺpiky, tak aj základy sú ponúkané v mnohých veľkostiach prispôsobených veľkostiam jednotlivých panelov. Vďaka tomu inštalácia vášho oplotenia prebehne bez problémov.